Eredivisie speelschema 2017-2018
Alle wedstrijden in 1 overzicht

Vrijdag 11 augustus 2017 wordt het 62e seizoen van de Eredivisie weer afgetrapt. De sterkste achttien voetbalclubs van Nederland strijden 34 speelrondes lang tegen elkaar. Wie bemachtigt dit seizoen de landstitel en verovert een plek in de Champions League? En wie gaat degraderen? Bekijk hieronder alle wedstrijden per speelronde.

Ga je op vakantie en wil je niks missen van de Eredivisie? Voor slechts €7,50 p/m kijk je overal waar je maar wilt naar je favoriete voetbalclub. Buiten in de tuin, op de camping of op de boot; Digitenne reist met je mee!

Bekijk het FOX Sports Eredivisie abonnement

Benieuwd naar andere grote sportevenementen dit jaar? Bekijk het in onze sportkalender 2017.

Programma Eredivisie 2017 - 2018

Speelronde 1 - 11, 12, 13 augustus
Vrijdag 11 augustus
ADO Den Haag FC Utrecht 0-3
Zaterdag 12 augustus
VVV-Venlo Sparta 3-0
PSV AZ 3-2
Heracles Ajax 2-1
Vitesse NAC 4-1
Zondag 13 augustus
PEC Zwolle Roda JC 4-2
Feyenoord Twente 2-1
Willem II Excelsior 1-2
Groningen Heerenveen 3-3


Speelronde 2 - 18, 19, 20 augustus
Vrijdag 18 augustus
Roda JC Vitesse 20:00
Zaterdag 19 augustus
Twente VVV-Venlo 18:30
Ajax (zo 14.30) Groningen zo 14.30
AZ ADO Den Haag 19:45
Heerenveen Heracles 20:45
Zondag 20 augustus
Excelsior Feyenoord 12:30
Utrecht Willem II 14:30
Sparta Zwolle 16:45
NAC PSV 16:45


Speelronde 3 - 25, 26, 27 augustus
Vrijdag 25 augustus
NACSparta20:00
Zaterdag 26 augustus
VitesseAZ18:30
ADO Den HaagHeerenveen19:45
ZwolleTwente19:45
HeraclesExcelsior20:45
Zondag 27 augustus
FeyenoordWillem II12:30
VVV-VenloAjax14:30
PSVRoda JC16:45
GroningenUtrecht16:45


Speelronde 4 - 9, 10 september
Zaterdag 9 september
Willem IIADO Den Haag18:30
HeraclesFeyenoord18:30
AjaxZwolle20:45
ExcelsiorVitesse20:45
Zondag 10 september
HeerenveenPSV12:30
UtrechtRoda JC14:30
SpartaTwente14:30
AZNAC14:30
GroningenVVV-Venlo16:45


Speelronde 5 - 15, 16, 17 september
Vrijdag 15 september
SpartaAZ20:00
Zaterdag 16 september
ExcelsiorHeerenveen18:30
Roda JCWillem II19:45
NACGroningen19:45
ZwolleHeracles20:45
Zondag 17 september
VitesseVVV-Venlo12:30
ADO Den HaagAjax14:30
TwenteUtrecht14:30
PSVFeyenoord16:45


Speelronde 6 - 23, 24 september
Zaterdag 23 september
Willem IIHeerenveen18:30
AjaxVitesse18:30
FeyenoordNAC20:45
ADO Den HaagSparta20:45
Zondag 24 september
UtrechtPSV12:30
HeraclesRoda JC14:30
VVV-VenloZwolle14:30
GroningenTwente14:30
AZExcelsior16:45


Speelronde 7 - 29, 30 september 1 oktober
Vrijdag 29 september
TwenteHeracles20:00
Zaterdag 30 september
NACADO Den Haag18:30
ZwolleGroningen19:45
ExcelsiorVVV-Venlo19:45
SpartaRoda JC20:45
Zondag 1 oktober
AZFeyenoord12:30
HeerenveenAjax14:30
VitesseUtrecht14:30
PSVWillem II16:45


Speelronde 8 - 14, 15 oktober
Zaterdag 14 oktober
Roda JCNAC18:30
AjaxSparta18:30
FeyenoordZwolle20:45
UtrechtHeerenveen20:45
Zondag 15 oktober
HeraclesVitesse12:30
Willem IITwente14:30
VVV-VenloPSV14:30
GroningenAZ14:30
ADO Den HaagExcelsior16:45


Speelronde 9 - 20, 21, 22 oktober
Vrijdag 20 oktober
GroningenWillem II20:00
Zaterdag 21 oktober
NACZwolle18:30
ExcelsiorSparta19:45
VVV-VenloADO Den Haag19:45
TwenteRoda JC20:45
Zondag 22 oktober
PSVHeracles12:30
FeyenoordAjax14:30
AZUtrecht14:30
HeerenveenVitesse16:45


Speelronde 10 - 27, 28, 29 oktober
Vrijdag 27 oktober
TwenteExcelsior20:00
Zaterdag 28 oktober
HeraclesVVV-Venlo18:30
Roda JCFeyenoord18:30
Willem IIAjax20:45
ZwolleADO Den Haag20:45
Zondag 29 oktober
VitessePSV12:30
UtrechtNAC14:30
SpartaGroningen14:30
HeerenveenAZ16:45


Speelronde 11 - 3, 4, 5 november
Vrijdag 3 november
SpartaHeerenveen20:00
Zaterdag 4 november
AZWillem II18:30
ExcelsiorRoda JC19:45
HeraclesGroningen19:45
VVV-VenloNAC20:45
Zondag 5 november
ADO Den HaagFeyenoord12:30
AjaxUtrecht14:30
VitesseZwolle14:30
PSVTwente16:45


Speelronde 12 - 18, 19 november
Zaterdag 18 november
TwenteHeerenveen18:30
FeyenoordVVV-Venlo18:30
NACAjax20:45
Willem IISparta20:45
Zondag 19 november
ADO Den HaagHeracles12:30
ZwollePSV14:30
UtrechtExcelsior14:30
GroningenVitesse14:30
Roda JCAZ16:45


Speelronde 13 - 24, 25, 26 november
Vrijdag 24 november
AZTwente20:00
Zaterdag 25 november
VVV-VenloWillem II18:30
HeraclesNAC19:45
GroningenFeyenoord19:45
HeerenveenZwolle20:45
Zondag 26 november
AjaxRoda JC12:30
ExcelsiorPSV14:30
SpartaUtrecht14:30
VitesseADO Den Haag16:45


Speelronde 14 - 1, 2, 3 december
Vrijdag 1 december
ZwolleUtrecht20:00
Zaterdag 2 december
ADO Den HaagGroningen18:30
TwenteAjax18:30
FeyenoordVitesse20:45
Willem IIHeracles20:45
Zondag 3 december
VVV-VenloAZ12:30
PSVSparta14:30
Roda JCHeerenveen14:30
NACExcelsior16:45


Speelronde 15 - 8, 9, 10 december
Vrijdag 8 december
Willem IINAC20:00
Zaterdag 9 december
HeerenveenVVV-Venlo18:30
AZHeracles19:45
ExcelsiorZwolle19:45
TwenteADO Den Haag20:45
Zondag 10 december
Roda JCGroningen12:30
UtrechtFeyenoord14:30
SpartaVitesse14:30
AjaxPSV16:45


Speelronde 16 - 12, 13, 14 december
Dinsdag 12 december
NACTwente18:30
ZwolleAZ20:45
Woensdag 13 december
VitesseWillem II18:30
GroningenPSV18:30
VVV-VenloUtrecht19:45
FeyenoordHeerenveen20:45
ADO Den HaagRoda JC20:45
Donderdag 14 december
HeraclesSparta18:30
AjaxExcelsior20:45


Speelronde 17 - 16, 17 december
Zaterdag 16 december
HeerenveenNAC18:30
Willem IIZwolle18:30
PSVADO Den Haag19:45
TwenteVitesse20:45
Roda JCVVV-Venlo20:45
Zondag 17 december
SpartaFeyenoord12:30
UtrechtHeracles14:30
AZAjax14:30
ExcelsiorGroningen16:45


Speelronde 18 - 22, 23, 24 december
Vrijdag 22 december
ADO Den HaagZwolle20:00
Zaterdag 23 december
VVV-VenloHeracles18:30
AZHeerenveen19:45
PSVVitesse19:45
ExcelsiorTwente20:45
Zondag 24 december
GroningenSparta12:30
AjaxWillem II14:30
NACUtrecht14:30
FeyenoordRoda JC16:45


Speelronde 19 - 19, 20, 21 januari
Vrijdag 19 januari
UtrechtAZ20:00
Zaterdag 20 januari
Roda JCTwente18:30
ZwolleNAC19:45
ADO Den HaagVVV-Venlo19:45
VitesseHeerenveen20:45
Zondag 21 januari
SpartaExcelsior12:30
AjaxFeyenoord14:30
Willem IIGroningen14:30
HeraclesPSV16:45


Speelronde 20 - 26, 27, 28 januari
Vrijdag 26 januari
HeerenveenSparta20:00
Zaterdag 27 januari
GroningenHeracles18:30
TwentePSV19:45
ZwolleVitesse19:45
NACVVV-Venlo20:45
Zondag 28 januari
UtrechtAjax12:30
FeyenoordADO Den Haag14:30
Roda JCExcelsior14:30
Willem IIAZ16:45


Speelronde 21 - 2, 3, 4 februari
Vrijdag 2 februari
VitesseGroningen20:00
Zaterdag 3 februari
HeerenveenTwente18:30
AZRoda JC19:45
PSVZwolle19:45
HeraclesADO Den Haag20:45
Zondag 4 februari
ExcelsiorUtrecht12:30
SpartaWillem II14:30
VVV-VenloFeyenoord14:30
AjaxNAC16:45


Speelronde 22 - 6, 7, 8 februari
Dinsdag 6 februari
TwenteAZ18:30
ZwolleHeerenveen20:45
Woensdag 7 februari
UtrechtSparta18:30
PSVExcelsior18:30
Willem IIVVV-Venlo19:45
NACHeracles20:45
Roda JCAjax20:45
Donderdag 8 februari
ADO Den HaagVitesse18:30
FeyenoordGroningen20:45


Speelronde 23 - 10, 11 februari
Zaterdag 10 februari
HeraclesWillem II18:30
UtrechtZwolle18:30
SpartaPSV19:45
HeerenveenRoda JC20:45
AZVVV-Venlo20:45
Zondag 11 februari
AjaxTwente12:30
VitesseFeyenoord14:30
ExcelsiorNAC14:30
GroningenADO Den Haag16:45


Speelronde 24 - 16, 17, 18 februari
Vrijdag 16 februari
VVV-VenloGroningen20:00
Zaterdag 17 februari
VitesseExcelsior18:30
NACAZ19:45
PSVHeerenveen19:45
ADO Den HaagWillem II20:45
Zondag 18 februari
Roda JCUtrecht12:30
FeyenoordHeracles14:30
TwenteSparta14:30
ZwolleAjax16:45


Speelronde 25 - 23, 24, 25 februari
Vrijdag 23 februari
GroningenNAC20:00
Zaterdag 24 februari
AZSparta18:30
HeerenveenExcelsior19:45
HeraclesZwolle19:45
VVV-VenloVitesse20:45
Zondag 25 februari
AjaxADO Den Haag12:30
FeyenoordPSV14:30
Willem IIRoda JC14:30
UtrechtTwente16:45


Speelronde 26 - 2, 3, 4 maart
Vrijdag 2 maart
HeerenveenWillem II20:00
Zaterdag 3 maart
PSVUtrecht18:30
ExcelsiorAZ18:30
Roda JCHeracles20:45
NACFeyenoord20:45
Zondag 4 maart
ZwolleVVV-Venlo12:30
SpartaADO Den Haag14:30
VitesseAjax14:30
TwenteGroningen16:45


Speelronde 27 - 9, 10, 11 maart
Vrijdag 9 maart
HeraclesTwente20:00
Zaterdag 10 maart
ADO Den HaagNAC18:30
VVV-VenloExcelsior19:45
Willem IIPSV19:45
Roda JCSparta20:45
Zondag 11 maart
GroningenZwolle12:30
UtrechtVitesse14:30
AjaxHeerenveen14:30
FeyenoordAZ16:45


Speelronde 28 - 16, 17, 18 maart
Vrijdag 16 maart
ExcelsiorADO Den Haag20:00
Zaterdag 17 maart
TwenteWillem II18:30
PSVVVV-Venlo19:45
VitesseHeracles19:45
HeerenveenUtrecht20:45
Zondag 18 maart
AZGroningen12:30
SpartaAjax14:30
NACRoda JC14:30
ZwolleFeyenoord16:45


Speelronde 29 - 31 maart, 1 april
Zaterdag 31 maart
ZwolleSparta18:30
VitesseRoda JC18:30
PSVNAC19:45
Willem IIUtrecht20:45
ADO Den HaagAZ20:45
Zondag 1 april
VVV-VenloTwente12:30
HeraclesHeerenveen14:30
GroningenAjax14:30
FeyenoordExcelsior16:45


Speelronde 30 - 6, 7, 8 april
Vrijdag 6 april
ExcelsiorWillem II20:00
Zaterdag 7 april
NACVitesse18:30
AZPSV19:45
Roda JCZwolle19:45
SpartaVVV-Venlo20:45
Zondag 8 april
UtrechtADO Den Haag12:30
TwenteFeyenoord14:30
HeerenveenGroningen14:30
AjaxHeracles16:45


Speelronde 31 - 13, 14, 15 april
Vrijdag 13 april
HeraclesAZ20:00
Zaterdag 14 april
ADO Den HaagTwente18:30
VitesseSparta19:45
VVV-VenloHeerenveen19:45
ZwolleExcelsior20:45
Zondag 15 april
NACWillem II12:30
FeyenoordUtrecht14:30
GroningenRoda JC14:30
PSVAjax16:45


Speelronde 32 - 17, 18, 19 april
Dinsdag 17 april
TwenteZwolle18:30
HeerenveenADO Den Haag20:45
Woensdag 18 april
AZVitesse18:30
Roda JCPSV18:30
ExcelsiorHeracles19:45
SpartaNAC20:45
AjaxVVV-Venlo20:45
Donderdag 19 april
UtrechtGroningen18:30
Willem IIFeyenoord20:45


Speelronde 33 - 29 april
Zondag 29 april
ADO Den HaagPSV14:30
AjaxAZ14:30
GroningenExcelsior14:30
FeyenoordSparta14:30
NACHeerenveen14:30
VitesseTwente14:30
ZwolleWillem II14:30
HeraclesUtrecht14:30
VVV-VenloRoda JC14:30


Speelronde 34 - 6 mei
Zondag 6 mei
AZZwolle14:30
UtrechtVVV-Venlo14:30
TwenteNAC14:30
PSVGroningen14:30
Roda JCADO Den Haag14:30
HeerenveenFeyenoord14:30
Willem IIVitesse14:30
ExcelsiorAjax14:30
SpartaHeracles14:30

Ook leuk om te lezen